Отзывы туристов об отдыхе в зеленых усадьбах


 • Елена    Просмотр (#333) 29.10.18, 14:27

  Антонина и Василий! Из-за непредвиденных обстоятельств уехали из вашего гостеприимного дома раньше чем планировали.Но остались благодарны вам за радушие с которым вы приняли нас и нашего четвероного друга,хотя далеко не все хозяева соглашаются принять тебя с собакой. Спасибо вам за все-за ваш чистый,теплый,уютный дом-маленький музей,вкусную домашнюю еду,за вашу ненавязчивую заботу о своих гостях. Для будущих гостей-дом соответствует всем требованиям Зеленого туризма.Приятно было окунуться в атмосферу украинского села,вернуться на каникулы в детство в дом дедушки и бабушки -из бонусов-чистый санузел в доме.Очень недорогая сытная еда -качество превышает цену.Красивый дендропарк рядом-можно чудесно погулять в любое время года. В получасе езды -поместье парк Качановка и Сокиринцы. Рекомендуем гостеприимный дом Василия и Антонины любителям Зеленого туризма. Хозяевам -душевным и добрым людям -здоровья и удачи,успехов во всех их начинаниях. С уважением Елена,Алексей и собака Дарвин из Днепра -гостили перед Покровами 2018 г.

 • Марина    Просмотр (#232) 02.10.18, 14:42

  Відпочивали з друзями в кінці вересня. Вражає, скільки любові і тепла власники вклали у садибу.На жаль, не зустрілись з Людмилою, але Василь з сином і невісткою піклувались, як за рідними. Прекрасне проживання, продумано все до дрібниць. Величезне Дякую, за чудовий відпочинок і умови! Обов`язково повернемось ще!

 • Ірина та Сергій    Просмотр (#431) 25.09.18, 15:18

  Відпочивали у вересні. Садиба гарна,господиня пані Тамара дуже щира,гостинна, дуже смачно готує!Умови хороші.Природа чудова!Канів красиве, дуже чисте місто,чого нажаль не можливо сказати про Киів!Канів, місто нашого Пророка- Тараса Шевченка!Нам все дуже сподобалось!Дякуємо пані Тамарі за все!Здоров*я Вам і багато хороших клієнтів.Хто ще не був у цьому місці, же радимо відвідати цю чудову садибу!

 • Катерина+Владимир+Илья+Ве    Просмотр (#537) 23.09.18, 09:36

  Ми відпочивали у садибі на початку вересня разом з дітками (хлопчику три з половиною роки та п"ятимісячною дівчинкою). Було тепло і ми ще в Десні купались. Водичка у річці дуже чиста. Навіть пальці ніг було видно, коли заходиш у воду до пояса. Ми бачили крейдяні береги:):):) Ще знаходили закам"янілості, "Русальчині пальчики". Мальовнича природа. Ще це край мамонтів. Саме в цій місцевості знайшли багато рештків цих тварин. Нам сподобались місцеві музеї. Дитина була у захваті від побачених рештків мамонтів та дерев"яної скульптури. Будиночок з усіма зручностями, навіть з інтернетом. Господарі гостинні, пригощали нас медом, рибою, радили куди варто поїхати, що подивитися. Вперше у житті ми катались на паромі. Ми вперше самі рибалили і спіймали 2 рибинки:):):) Дуже дякуємо господарям та сподіваємося потрапити туди ще раз.

 • Вадим    Просмотр (#363) 22.09.18, 20:51

  Отдыхали летом, все очень понравилось. Ездили на пляж в Новоднестровск, купались в горном ручье, облизили в округе все горы , собирали ягоды. До цивилизации далеко, потому без машины добираться не очень удобно, хотя хозяева обеспечили трансфер. Кухня отменная, все вкусно и сытно. Двор просторный и безопасный для детей. Домик простой и уютный.Цены адекватные. Фото не отражают всей красоты вокруг. Рекомендую к посещению!

 • Анжела    Просмотр (#890) 22.09.18, 19:17

  Зараз у пані Олі відпочиваемо. Умови чудові: чисто , комфортно та сучасно, смачно!!!Газдиня на 1000%. Обов'язково сама повернуся та своїм знайомим порекомендую. Щиро дякую господарям! Люди добрі треба їхати!!!

 • Віталій    Просмотр (#471) 22.09.18, 10:23

  Гарний, затишний відпочинок для тих, хто хоче спокою і усамітнення. Господиня намагається забезпечити всім необхідним. Хатинка досить комфортна, при цьому збережене відчуття звичайної сільської хати. Сподобалось оформлення рушниками і розписом.

 • Марія, Олена та Володимир    Просмотр (#20) 21.09.18, 07:51

  Відпочивали на початку вересня з двома дітками і двома собаками. Віра Стефанівна вразила своїм чуйним відношенням, гостинністю, смачними стравами (особливо укропники, мммммм), родинним деревом з цікавою історією родини, власним музеєм, справжнім сіновалом, вона постійно організовувала нам цікавий досуг. Саме село цікаве, дуже охайне і не занедбане, а які тут краєвиди... Відпочинок дуже сподобався, хоча і був занадто коротким. Але це привід приїхати ще) Щиро дякуємо за теплий прийом)

 • Ольга    Просмотр (#555) 18.09.18, 09:59

  Уже прошел месяц, как мы вернулись, а все еще не отпускают прекрасные Моринцы и радушные хозяева. Это было самым лучшим решением последних лет - уехать в деревню. Отличные современные условия - просторная комната, удобная кровать, душ, хороший интернет по всей территории, безумно вкусная еда. Много еды, будьте готовы :)) Территория зеленая, просторная. Неделю нас отдыхающих было 4-6 взрослых и 6-7 детей, так вот мы запросто могли потеряться, не слышать и не мешать друг друг - три беседки, веранда, качели, гамак. Яблоневый сад и малина с куста, катание на лошадях и мастер классы, музей, в конце концов отличный профессиональный массаж по смешным ценам - неполный перечень того, чем можно заняться независимо от возраста. Такой красивый и такой разный закат каждый день рядом с домом показывают)) Красивее села я не видела, очень рекомендую брать деток всех возрастов и ехать в Моринци, вернетесь как после ретрита всей семьей. Спасибо Вам, Лидия Стефоновна и дядя Гриша!

 • Наталя    Просмотр (#890) 17.09.18, 15:12

  Провели чудові вихідні! Нам усе дуже сподобалося:гостинні господарі, надзвичайно чисті і зі смаком облаштовані номери, чудові карпатські пейзажі і смачна кухня господині пані Ольги! Це те місце, куди хочеться повернутися ще раз!!! Дуже дякуємо!

 • Юля    Просмотр (#232) 17.09.18, 00:04

  Відпочивали в пані Люди цілий місяць з малюком,синочок там навчився ходити.Умови дуже хороші,чисто і по домашньому.Гарні великі беседки,а сад який,яблука гнуться на деревах,велечезна малина,і смачнюща сливка)Садиба для нас стала нашим таким куточком,куди ми будем приїжати не один раз.Пляж не подалік від садиби 15 хв,коли ідеш на річку є класний магазин з приємною дівчинкою Юлею,яка завжди привітно посміхається і нальє Вам холодного квасу чи пива.Можна на човнику покататись,нас дядько довозив машиною до човна,і ми 2 години плавали,така екскурсія попри скелі по Дністрі.Ще є дядько відлюдник який живе 4 км від садиби,в нього також дуже цікаво,дуже гарні сади,тарзанки для дітей,лабіринти з живого живоплоту,напоїть своїм чаєм і спечиним хлібчиком.Ми з чоловіком їздили на Бакоту,враження бомбезні,також були в Кам"янець Подільському у замку,у Хотині.Це дуже гарна місцевіть і сюди варто ще раз поїхати!!!Пані люді дуже дякую за гостинність,Ви смачно готуєте,а смак сирничків ще пам"ятаю!Юля і Михайло(Львів 12 серпня)

 • Виктория    Просмотр (#883) 10.09.18, 19:17

  Были в Маленьком Селе дважды : проездом в июле (понравилось) и 4-10 сентября (очень уж хотелось вернуться). Проверили первое впечатление - и не разочаровались. Куда-то пропала привычная бессонница; от чего-то прибавилось у меня 3 кг (вкусно же было))))), и это не смотря на длительные прогулки пешком и купание в холодной прозрачной сентябрьской реке... Бог даст, заедем ещё глубокой осенью: потому-что в хатке печка греется и тепло-тепло....

 • Ирина и Анатолий    Просмотр (#537) 07.09.18, 16:38

  Наши воспоминания об отдыхе на "Краю света" в 2016г. привели нас снова сюда же в конце лета 2018г. Чудо повторилось! Десна, рыба, садыба, цветы, а, главное, хозяева. Хочется возвращаться опять и опять. Спасибо гостеприимный дом, спасиба гостеприимным хозяевам. Ждем новых встреч.

 • Светлана и Михаил    Просмотр (#795) 06.09.18, 12:43

  Отдыхали в усадьбе «Бiля потiчка» у Люды и Анатолия в конце августа – начале сентября. Хозяева – замечательные, очень чуткие и отзывчивые люди, относятся с максимальным вниманием к любым просьбам и проблемам отдыхающих. Мы уже не молодые, есть проблемы со здоровьем. Любим тишину, чистый свежий воздух, красивую природу. Усадьба «Бiля потiчка» максимально отвечает нашим запросам – можно отдыхать прямо в усадьбе, гулять в лесу, по горам, у ручья и реки. Жилые здания находятся в глубине усадьбы, на расстоянии от автотрассы, шум от проезжающих машин практически не слышен. Люда изумительно готовит, а разнообразие блюд просто поражает. Анатолий всегда готов помочь с осмотром близлежащих достопримечательностей. В усадьбе отличные бытовые условия. Очень благодарны хозяевам за отличный отдых и оказанное внимание.

 • Наталья и Галина    Просмотр (#815) 02.09.18, 07:24

  Отдыхали в усадьбе в июле. Замечательное местоположение, природа, чистый воздух. Походы в горы, множество ягод, грибов - все в шаговой доступности. Огромное спасибо Ане, Мише и Виталику за комфорт, уют, приятное общение, вкусную еду. Желаем осуществления ваших планов, процветания вашему дому! Всем, кто устал от городской суеты и желает отдохнуть в экологически чистом месте, рекомендуем гостевой дом "Чотири сезони". А мы обязательно еще приедем!

 • Оксана    Просмотр (#471) 01.09.18, 17:30

  Вперше побували у цьому чудовому місці - садибі пані Тетяни у с. Дибинці. Це було саме таке місце, про яке мріялось - красиво, затишно і дуже спокійно. Самотність і насолодження навколишнім світом, чудові світанки і такі ж закати, які спостерігаєш, тільки-но вийдеш з хати. Життя тут просте, без витівок, але справжнє, тому заспокоює душу і розум. Відпочивати тут краще, якщо є авто. Все ж такі відстані тут відчутні. А так - і на Рось покупатися або порибалити, і в магазін, і в Богуслав, і в Турчин заповідник (пані Тетяна як штурман поїде з вами і все розкаже; а місце це загадкове і причудове). Ми з чоловіком дуже вдячні цьому місцю і його хазяєвам. Хочеться приїхати ще! Василь та Оксана. Серпень 2018 р.

 • Игорь. Киев    Просмотр (#427) 30.08.18, 16:00

  Очень понравилось! Воздух очень чистый! Река очень близко! Очень милый и уютный дизайн! Очень добродушная и гостеприимная хозяйка! Обязательно приеду ещё!

 • Володимир і Ольга    Просмотр (#20) 30.08.18, 11:46

  Відпочивали у Моринцях у "Кобзаревій колисці" 3 дні разом з дітьми. Надзвичайно приємна господиня Віра Стефанівна і готує смачно, і дуже цікавий співрозмовник. Природа краю зачаровує не менше ніж краєвиди Карпат. Цікаві і пізнавальні музеї у Моринцях та сусідніх селах. Окрім цього, Віра Стефанівна разом з подругамипропагує у селі скандинавську ходьбу. За її ініціативи сформований маршрут, яким ми разом з дружиною та іншими поціновувачами цього виду спортивної ходьби пройшли і отримали неабияке задоволення та бажання надалі зайнятися цим як виявляється надзвичайно корисним для здоровя спортом.

 • Євгенія    Просмотр (#687) 28.08.18, 11:38

  Повернулися з Полтавщини, стільки вражень, що й не передати. Були сумніви, куди їхати - в Полтаву чи все ж таки більш спокійне місце. І жодної секунди не пожалкували! Справді затишно, охайно і ...смачно! В садибі є все, що потрібно подорожньому - кімната, санвузол, сніданок. А до того ще й гостинні господарі - все розкажуть і підкажуть. Тиждень пролетів непомітно, але всього ще не роздивилися - є за чим повертатися

 • Аліна    Просмотр (#890) 27.08.18, 00:00

  Відпочивали с чоловіком та донькою (10 років). Нам все дуже сподобалось. Надзвичайно приємна господиня, неперевершано смачні страви, 100% чистота і стерильність помешкання. З задоволенням приїдемо ще і будемо радити друзям та знайомим!

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] [ 62 ] [ 63 ] [ 64 ] [ 65 ] [ 66 ] [ 67 ] [ 68 ] [ 69 ] [ 70 ] [ 71 ] [ 72 ] [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ]