Отзывы туристов об отдыхе в зеленых усадьбах


 • ВАДИМ    Просмотр (#456) 03.10.09, 21:09

  РОДИННЕ ГНІЗДО-на 100% відповідає своїй назві.Для сімейного відпочинку,від міських проблем і задимленого повітря,годі,щось краще знайти.Наступного року обовязково приїдем ще і білше ніж впевнений не пошкодую.Тим паче вже домовився про рибалку,а цю справу я дуже полюбляю,ще раз ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ господарям і особисто Маринчуку Володимиру Івановичу-ДОБРУ СПРАВУ РОБИТЕ,ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ВАДИМ    Просмотр (#457) 03.10.09, 21:02

  В Губнику був аж два рази,хоча я з карпатського краю і думав ,що краще гір нічого немає,я помилявся.Особливо хочу відзначити південний буг-чистюща вода,для дітей відмінний пляж,абсолютно все передбачено для сімейного відпочинку.Відгук про гостинність господаря тільки на 100% позитивні.РАДЖУ СПРОБУВАТИ ТАМ ВІДПОЧИТИ-НЕ ПОШКОДУЄТЕ!!!!!!!!!!!!!!

 • valera    Просмотр (#457) 01.10.09, 15:54

  Отдыхал этим летом очень понравилось особенно природа. Чистая вода в речке поражает своей чистотой и прозрачностью. Рядом лес и карьер с чистой голубой водой. Есть где прогулятся и побродить. Неплохой уютный домик с мебелью, хорошая игровая спортивная площадка особенно понравилось детям.

 • Надя    Просмотр (#93) 01.10.09, 14:47

  Іс своїми дочками відпочивали в серпні. Коли через тиждень їхали додому, то діти весь час допитувались:" ми ще сюди приїдемо?". А це найкраща оцінка. Булb ніби в гостях в ненавязливих родичів,коли і поспілкуватися можна і тихенько почитати в кімнаті. Об'їздили на машині всі навколишні фортеці, печери, каталися на байдарках і конях. Чудове харчування. А в дорогу ще Світлана Степанівна і яблук, і слив і груш надавала. Спасибі за все. Всім вітання. І внукові Саші від Алінки та Юлі.

 • Болибрух Светлана    Просмотр (#233) 30.09.09, 18:33

  Цього літа, ми з чоловіком відпочивали в пані Світлани. Доля скерувала, так, що ми потрапили саме до неЇ і не шкодуємо. ДОбрішої і приємнішої людини ми не зустрічали. Гостинність надзвичайна. Будинок прекрасний, все є для відпочинку. Попереджаю відразу, хто хоче схуднути,не вийде. Пані Світлана кормила надзвичайно смачно і стільки скільки забажає душа. Поруч прекрасна природа і широка річка.Чоловік займався рибалкою, а я насолоджувалась квітучим садом пані Світлани. Екскурсії до монастирів і в КамюПодільський принесли масу задоволення. В наші Україні є що подивитись. ПРиїзджайте сюди, будете вражені. Дякуємо пані Світлані. Родина Болібрух МИхайло і Світлана. 20.07.09 по 26.07.09.

 • Анастасія (Дніпропетровсь    Просмотр (#113) 28.09.09, 19:48

  Довго шукала місце, де можна їздити верхи до схочу та насолоджуватися красою гір. Зупинила свій вибір на "Карпатських полонинах" і жодної миті не пожалкувала, бо відпочила навіть краще, ніж сподівалася. Ось воно, справжне щастя: гори, коні та домашне молоко! "Карпатські полонини" - унікальне місце, де гармонійно поєднується дика природа та комфорт цивілізації. Дякую чудовим людям, які оточували мене напротязі відпочинку! Особлива подяка Василю та Тарасу за неймовірні подорожі верхи, щире та доброзичливе ставлення!!!

 • Василий    Просмотр (#450) 28.09.09, 15:47

  Отдыхали там 25,26 и 27.09.2009г. всё очень понравилось! Экологически чистая зона, сосновый лес, река. Вобщим все супер. Кормили как на убой! ещё и с собой дали! всё домашнее все свежее и вкусное! Огромное спасибо Николаю и Анне. :-) . Если хотите отдохнуть от бетонных городских коробок - вперед!

 • Наталка, Сергій, песик Йо    Просмотр (#177) 26.09.09, 15:38

  Відпочивали в садибі 10 днів в серпні 2009 р.Дуже вдячні господарям Івану та Марії, намагаються догодити кожному туристу. Чудове місце для відпочинку .Умови для помешкання харчування на європейському рівні.Раджу всім. З задоволення завітаємо ще раз.

 • Марія    Просмотр (#141) 22.09.09, 14:49

  Я страшенно люблю наші Карпати - за їх неймовірну красу, за тишу і спокій, за привітних людей, за можливість поласувати смачною домашньою їжею... Саме там і вирішили провести відпустку. Провели масу часу за комп"ютером у пошуках тихого місця в Карпатах. Надибали розповідь про Верхню Дземброню. Сподобалось. Знайшли цю садибу. (Привабила їжа з печі.) Зідзвонились. Забронювали кімнату. Купили квитки. Приїхали до Івано-Франківська. Доїхали автобусом до села, яке сказала господиня, звідти іншим автобусом мали добратись до Верхньої Дземброні. І тут почались суцільні пригоди... Як виявилось, ніякий автобус з села, в яке ми приїхали, до Верхньої Дземброні не ходить. Нам треба було або чекати кілька годин на інший автобус до місця, звідки таки ходить автобус до Верхньої Дземброні (про що дізналися на автовокзалі), або йти пішки (що за інформацією різних місцевих жителів становило від 16 до 30 км). Оскільки все рівно автобусами ми раніше, ніж за чотири години, не дісталися б, вирішили йти пішки. (Сподіваючись, що відстань все-таки 16 км, а не 30.) В результаті виявилось (за нашими підрахунками), що праві були останні (пройшли 25-28 км). Природа мальовнича, все б нічого, але прийшли голодні, як вовки (ніхто ж не розраховував на ТАКУ "пронгулянку"). Наступний сюрприз (далі всі сюрпризи, на жаль, були неприємними) - брудна хата з ліжками, що майже розвалюються (страшно було лягати), і матрацами на полу. Намагалися "вибити" щось хоч трохи краще - не вийшло. Запитали про вечерю (попередньо домовлялися про дворазове харчування). У відповідь - здивоване: "А що - ви голодні?". Після того, як ми пояснили, що ми таки ДУЖЕ голодні, нам зробили величезну послугу (так це виглядало) - приготували вечерю. АЛЕ: такої їжі ви могли би чекати хіба що в найгіршій забігайлівці. Навіть хліб було неможливо їсти. До того ж порції смішно малі (хоча того "їдва" все рівно не можна їсти). Не можу сказати навіть, який то був шок для мене. Добре, що зупинятися ми надумали у двох місцях і мали на другу половину відпустки заброньовану кімнату у іншому селі. (У Криворівні, теж з цього ж сайту.) Там ми "відходили" від "культурного шоку". Чиста, охайна садиба, привітні господарі, смачна їжа. Ну а про природу я не говорю навіть - одне слово - Карпати...

 • Таня    Просмотр (#329) 14.09.09, 11:10

  Садиба «Калиновий кущ», на якій ми з друзями (8 чоловік) провели чудовий вікенд, подарувала нам море позитивних емоцій та незабутніх вражень. Вперше тут ми відпочивали влітку, вдруге приїхали на початку осені. Яскравий український колорит, затишна та охайна садиба, мальовничі краєвиди, щирі та привітні люди, турбота і гостинність пані Ніни залишають у серці бажання повертатися сюди знову і знову. Спілкування з неймовірної краси природою, якою ми насолоджувалися як під час перебування у садибі, так і під час прогулянок околицями, наповнює душу гармонією і відчуттям щастя. Здається, час тут зупиняється… Багато радості й задоволення ми отримали від їзди верхи на конях у сусідньому селі, рибалки та чудової подорожі на підводі з дуже цікавою і душевною людиною - паном Іваном, якому також хочеться сердечно подякувати за цікаве спілкування! Величезне СПАСИБІ від усієї нашої компанії пані Ніні за теплоту, гостинність і незабутній відпочинок!!! Таня, Богдан, Наталка, Паша, Оля, Діма, Віта, Сергій.

 • Андрей, Юля и Валерия    Просмотр (#20) 13.09.09, 22:39

  Сегодня вернулись из "Кобзаревой Колиски" довольные и отдохнувшие! Радушный прием, добродушная хозяйка, питание на убой, все очень вкусно, домашнее, свежее, экологически чистое + выпечка домашняя никого не оставит равнодушным, так же как и потрясающая природа и свежий воздух! В будущем планируем поехать еще! :) Рекомендуем:)

 • Залина и Александр    Просмотр (#405) 09.09.09, 09:44

  5-8 сентября 2009 г. Незабываемые впечатления от Закарпатья усилены комфортабельной усадьбой из натурального дерева с радушными хозяевами и шикарной кухней. Огромное спасибо Василию, Анне и Саше за полученное удовольствие! Интересных мест вокруг много, но всем, кто там побывает, нужно обязательно съездить повариться в "казанах" - верните себе несколько лет жизни!

 • Игорь    Просмотр (#405) 08.09.09, 09:10

  Огромная благодарность Ане, Василю и Саше за уют и гостеприимство, которое вы создали в вашем прекрасном доме. Мы замечательно отдохнули! Здесь каждый может получить то, что ему требуется: кто приехал отдохнуть от шума и суеты большого города - тишину теплого дома и шепот леса, начинающегося практически у дома; тем, кто ищет активного отдыха, хозяева с удовольствием помогают в организации всевозможных экскурсий. А какое удовольствие мы получили от ловли форели в урочище Вовче! Будет возможность - еще не раз посетим Вас! С благодарностью, Лена, Алла, Юра и Игорь

 • володя    Просмотр (#327) 04.09.09, 12:15

  Велике спасибі пані Людмилі за теплий прийом і цінні поради. У "Красній хаті" дійсно панує та атмосфера, яка забезпечує відпочинок на належному рівні, а власниця - це людина, яка допоможить у скрутний момент!!!

 • gosha    Просмотр (#8) 02.09.09, 20:34

  мне очень понравилось на усадьбе "бокораш" блогодаря Михаилу Алексеивичу и Татьяне Николаевне я почуствовал себя как дома я это никогда не забуду

 • вт    Просмотр (#274) 30.08.09, 13:12

  прекрасна ідея відпочивати в горах.мальовниче с.Княгиня розташоване в прикордонній смузі недалеко від Словацької республіки.щоденні походи в гори,ароматна природа,щирі,привітні,доброзичливі господарі Анатолій,Оксана та їх син Богдан позитивно вплинули на чудовий відпочинок.щиро дякуємо!майбутнє за сільським зеленим туризмом !

 • Алена    Просмотр (#427) 29.08.09, 20:22

  отдыхала у Нарольских Даны и Саши. Мы ездили на пикапе на древние роскопки и ели там тушеного в яблоках индюка, купались в заливе Днестра и нашли старинный черепок от кувшинчика. Ребятам спасибо за позитив. Встретимся на Михайла в Соколе. Целуйте деток.Танюше привет.

 • Альона та Ігор    Просмотр (#327) 28.08.09, 22:34

  Дуже вдячні Люді за незабутній відпочинок!!! Фантастичні краєвиди, чисте повітря і дивовижна тиша навкруги- все, що необхідно для повного релаксу. А все це у поєднанні з затишним будинком, привітністю хазяйки та надзвичайно смачними стравами, що готує Люда, створює атмосферу місця, коди хочеться повертатися знову і знову!!! І песик Пеппі нікого не залишить без гарного настрою!!! Ще раз дякуємо! Обов"язково приїдемо в " Красну хату" наступного разу!!!

 • Людмила    Просмотр (#407) 28.08.09, 09:32

  З великим задоволенням відпочили на природі серед лісу. Порибалили, купалися в озері з кришталево чистою водою. Пані Зоя та пан Юрій - гостинні господарі. Дуже смачна їжа з екологічно чистих продуктів, вирощених особисто господарями. Приїдемо ще.

 • Света и Женя    Просмотр (#232) 26.08.09, 11:11

  Ми провели чудові два тижні у чудових людей в садибі «Веселка». За два тижня відвідали багато інтересних місць: м. Коломия (Музей «Писанки» та музей «Гуцульщини»), м.Чернівці (дуже красиве місто), Хотинська фортеця, печери в с.Кривче, Бакотський скельний монастир (чудова панорама Дністра, краще в Бакоту пливти на пароплаві), м.Кам’янець-Подільський (там не тільки є фортеця, але багато дуже цікавих музеїв, костел, картинна галерея). Радим відвідати кав’ярню «Кава від поліцмейстера» - це по дорозі до фортеці. Там крутіше чим у всіх музеях Кам’янця. Господарі садиби дуже приємні і веселі люди. Людмила та її племінниця Мар’яна дуже смачно та різноманітно готують. А яка красота їсти на сніданок свіжий (ще теплий) сир, парне молоко та мед. Нас навіть навчили доїти корову. Вася (чоловік Людмили) класний рибак. Якщо є бажання, він все розкаже і покаже де і як рибалити. Можна користуватися лодкою. До річки йти хвилин 5-10. Все дуже зручно, та ще й магазин знаходиться через дорогу де завжди є свіже пиво та солодощі.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] [ 62 ] [ 63 ] [ 64 ] [ 65 ] [ 66 ] [ 67 ] [ 68 ] [ 69 ] [ 70 ] [ 71 ] [ 72 ] [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ]