Отзывы туристов об отдыхе в зеленых усадьбах


 • Владимир    Просмотр (#20) 20.03.17, 00:15

  С 7-го по 13-е марта 2017 года имел удовольствие пребывать в Кобзаревой колыске. Было прохладно на улице, но радушие хозяйки и тепло в доме сделало отдых вполне комфортным. Прочитанные ранее в интернете многочисленные хвалебные отзывы гостей оказались не преувеличением. Не буду касаться темы питания: еды для меня было непосильно много, разнообразно, с сельским колоритом и доброжелательной улыбкой. Гурманам сюда! 9-го марта в Моринцах широко отмечали 203-ю годовщину со дня рождения Т.Г. Шевченко. Участие в этом было главной целью моей поездки. Вера Стефановна сопровождала меня на протяжении нескольких часов всех мероприятий. На следующий день предоставила транспорт для поездки по памятным местам, а узнав, что 11-го у меня день рождения, организовала домашнее застолье. Здесь не дают скучать и особенно надо подчеркнуть стремление к активным формам отдыха. Было удивительно увидеть здесь группу ходьбы скандинавским шагом с участием В.С. Хочется пожелать ей дальнейших успехов в развитии бизнеса и доброго здоровья!

 • Ольга    Просмотр (#833) 16.03.17, 14:43

  Новий рік 2017 зустрічали з родиною (2 дорослих і 2 дітей)у Гостинній родині. Назва себе виправдала повністю: приємні хазяїни, смачна домашні кухня, гнарний затишний будинок і помірні ціни. Ми залишились у захваті!

 • Богдана    Просмотр (#329) 25.02.17, 16:42

  Хіба можуть бути кращі вихідні ніж ті, що ми провели в cадибі Калиновий кущ?) Все, що було необхідно аби відпочити ми знайшли саме тут) Ба, навіть гору Тотоху, де езотерики заряджаються енергією) І ми підзарядились з гарячим глінтвейном)) Ніякі американські гірки не зрівняються з катанням на возику, для любителів гострих відчуттів саме воно)) Ніякі хамами та руські бані неможливо порівняти з банею у Олександра, йому окремий респект)) А щодо господині пані Ніни, просто немає слів, надзвичайно приємна жіночка, організувала все таким чином, що ми дійсно змогли відпочити) Наробили їй трохи шкоди,а вона нам ще й подарунки зробила) І я вже мовчу про те, що один сніданок можна було їсти 2 дні) Дуууже смачно, затишно, тихо, калоритно) Тож обовязково приїдемо ще на травневі) Всім радимо такий відпочинок, не пожалкуєте!

 • Леся і Юра, Київ.    Просмотр (#471) 07.01.17, 11:09

  Відкрили для себе сільський туризм! Перша спроба! Сподобалося! Для тих, хто втомився від міста, хоче побуди на самоті, подихати свіжим повітрям, помилуватися прекрасними українськими краєвидами, долучитися до сільського життя - саме те. Власноруч топили хату дровами, звісно хозяйка може топити, але то вже не так цікаво. При цьому гарача вода, туалет, душ - все в хаті, з побутом проблем немає і з приготуванням їжі теж. Доречі хозяйка дуже смачно готує. Вразив пертриківський розпис у хаті на стінах. Відпочинок був дуже приємним! Приїдемо ще!

 • Валентин, Лена и Ваня.    Просмотр (#795) 06.01.17, 10:56

  Встречали у Людмилы и Анатолия Новый год. Отличный отдых, радушные хозяева, вкуснейшие натуральные продукты. Всё просто и без пафоса (по домашнему)и в еде и в условиях проживания. Индивидуальный подход к каждому (если вы вегетарианцы, вам приготовят отдельно). Возможность покататься на лыжах и сноуборде - до подъёмника 3км, длина спуска 1000 м. В соседней деревне есть ещё 3 подъёмника. Природа зимой сказочная. Свежий воздух и прогулки по горам прочищают мозги. После дня на горе в кайф прогреться в парилке и плотно поужинать. Неутомимые дети ещё и во дворе на санках с горы катались. С удовольствием вернёмся ещё раз. Хозяевам, Самборским, большое спасибо за отлично проведённый новогодний отпуск.

 • ДЕНИС    Просмотр (#282) 05.01.17, 13:38

  Зустріч Нового Року 2017 у Незабудці був найяскравішим у нашому житті! Дякую пану Івану, Наталці та Анатолію за гостинність та уважність до гостей! Сервіс на висоті, охайні теплі номери, смачна кухня і досить прийнятні ціни. Рекомендую для сімейного відпочинку, а особливо для тих, хто вперше стає на лижі (або вчиться). Погода, стан снігу і схилів цієї зими відмінні. При можливості обов'язково приїдемо ще раз!

 • Андрей и Эльвира    Просмотр (#20) 04.01.17, 12:47

  С Новым Годом!!! 30.12.2016 - 03.01.2017г Дорогая Вера!!! Верим во все самое лучшее!!! Чтоб я так жил!!! Счастья, здоровья! И всегда оказываться в нужное время в нужном месте. У Вас прекрасная усадьба. Дай Бог Вам здоровья и счастья. г.Одесса Косоян Э.Е - Франгопуло А.Н P.S Это не отдых - это сказка!!!

 • Ирина    Просмотр (#804) 01.01.17, 19:40

  Отдыхали с мужем осенью 2016г. Наташе и Васе огромное спасибо. Отдохнули супер!!!! Наташа очень вкусно готовит ( за это отдельное СПАСИБО) . Очень приятная атмосфера, красивая природа, вкусная вода.... Надеемся приехать еще!!!

 • Ирина    Просмотр (#804) 28.12.16, 23:37

  Отдыхали у Васи и Наташи семьёй в августе 2016. За проведённую неделю в горах смогли оторваться от одесской жары и суеты. Хозяева -замечательные люди и дружная семья. Наташа очень вкусно готовила, учитывались все наши пожелания. Природа в окрестностях просто великолепная, воздух чистейший! Каждый день пили минеральную воду из ключей не далеко от села, которую местные называют "квас". Вкуснее воды я не пила!!! Вода вытекает из горы реально газированная и в ней очень много железа, иначе как "живая вода" её не назовёшь. Ездили на водопад "Шепит" в Пилипец, там же поднимались по канатке на вершину горы, наелись черники на вершине. Были на озере " Синивир", в медвежьем заповеднике, на озере "Вита", где можно порыбачить форель, ходили по грибы. В общем, набрались впечатлений и позитива надолго. Воспоминания об этом отдыхе самые лучшие и приятные! Наташе и Васе большой привет из Одессы, пожелание здоровья, процветания и много благодарных гостей! Ира, Сережа, Саша, Инна, Миша.

 • Марлен и Карина    Просмотр (#815) 14.11.16, 11:21

  Случайно набрели на это чудное место. Это действительно усадьба. Можно приехать со своим шашлыком и подарить его в уютных беседках оборудованных мангалом. Воду в номерах можно пить из под крана. свежий воздух. Красивая природа. Очень хорошие гостеприимные хазяива, уединенность. Вай Фая есть. Обязательно сходите в йогадом (на ресепшене вам объяснят как туда пройти) и покатайтесь здесь на лошадях.

 • Тамара    Просмотр (#555) 04.11.16, 16:19

  Наш колектив в один із вересневих днів мав нагоду насолодитися душевною атмосферою садиби "Тарасові шляхи". Зразу хочу сказати, що потрапили ми сюди не випадково :), а за рекомендацією людей, які відпочивали тут влітку. Саме ці душевні спогади про літній відпочинок у пані Лідії і наштовхнули нас на ідею влаштувати корпоратив з нагоди дня народження нашої компанії саме на батьківщині Тараса Шевченка. Зразу ж після приїзду нас уже чекав сніданок – надзвичайно смачні варенички та млинці. Ті вареники ми згадувати будемо ще довго  У нас була дуже насичена інформаційна програма - Моринці, Шевченкове, садиба Енгельгардта. Надзвичайно красива природа, піднесений настрій від самого знаходження в таких знакових місцях, дуже цікава екскурсія, проведена Бондаренко Ольгою Афанасіївною (Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка"). А потім – знову до пані Лідії в «Тарасові шляхи». Господарі зробили все, щоб нам було комфортно і по сімейному затишно. Борщ з пампушками, смачні домашні страви, неймовірний торт і дуже гостинна атмосфера – все це нам запам»ятається на довго. Також пані Лідія завчасно допомогла нам знайти майстриню, яка провела майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки. Так що додому кожен з нас поїхав із власноруч зробленою лялькою. День пролетів просто миттєво, і виїхали ми трошки пізніше запланованого. За кілька десятків кілометрів від Моринців нас очікувала неприємність – поламався наш автобус. Поремонтувати його не вдалося, і на допомогу нам знову прийшли господарі садиби. Не дивлячись на те, що було вже біля опівночі, Григорій поїхав на власному автомобілі в райцентр, розшукав там мікроавтобус, який зміг би завезти нас в Київ. Ми сміливо рекомендуємо садибу «Тарасові шляхи» як місце для відпочинку. Лідія та Григорій роблять все для того, щоб сюди хотілося повертатись знову. Із вдячністю, колектив мережі дитячого взуття «Задавака». м.Київ

 • Віта    Просмотр (#20) 01.11.16, 09:58

  Приїздили на батьківщину Шевченка в кінці жовтня з групою дітей (всього 21 людина), і для всіх знайшлося місце в затишній "Кобзаревій колисці"! Тепла охайна оселя, смачні українські страви, домашній хліб-"укропник", а особливо щирість, привітність і гостинність господині Віри Стефанівни не залишили нікого байдужими!!! Не хотілося покидати садибу, адже ще так багато ми не встигли побачити, але обов'язково зробимо це наступного разу, бо сюди хочеться повертатися знову і знову... Бажаємо здоров'я, енергії і наснаги господині!!! Дуже вдячні Вам за гостинність!!! Група з Коропщини, Чернігівська обл.

 • Юлія    Просмотр (#743) 27.10.16, 22:30

  Шановні друзі та шанувальники відпочинку в Карпатах! Не можу не поділитись враженнями від осінньої відпустки, яку ми розпочали з с.Ізки. В цьому мальовничому селі знаходиться приватна садиба "Затишна хата" з прекрасною господинею, пані Олею, яка змогла створити для своїх відпочиваючих таку атмосферу, з якої не хотілося від"їзжати. Увага, тепло, затишок, смаколики домашньої кухні в цій садибі зробили наш відпочинок неперевершеним. Хочу щиро подякувати пані Олі, і обіцяю, що ми зустрінемося обов"язково ще не раз. І не тільки ми, а й наші друзі, після захоплюючих розповідей і перегляду фото і відео, загорілися бажанням наступного року відпочити у Вас. Рекомендую всім садибу "Затишна хата"

 • Семья Зборовских/Наталья,    Просмотр (#795) 25.10.16, 14:01

  Отдыхали у семьи Самборских 10 дней в октябре. Время к сожалению пролетело очень быстро. Замечательные, гостеприимные, радушные хозяева. Не часто встретишь таких людей в наше время. Людочка отличная хозяйка, а готовит как вкусно! Грибы собранные в соседнем лесу с Людой уже опробованы. Вкуснейший ароматный супчик получился. Спасибо большое за гостеприимство. Всем своим друзьям и знакомым рекомендуем приехать к Вам на отдых. Ещё раз огромное спасибо от нас всей большой и дружной семье Самборских!!!

 • Светлана    Просмотр (#837) 21.10.16, 11:55

  Отдыхали всей семьей в усадьбе "Затишок" в августе 2016. Все остались довольны,отдых был замечательный благодаря заботам вежливых и внимательных хозяев! Дом хороший, все для проживания есть, на огороде сколько хочешь свежих овощей и фруктов,дети первый раз попробовали козье молоко,очень вкусное!Чистый воздух, природа и тишина то что надо после шумной столицы. Накупались, позагорали, покатались на лодке, ходили на рыбалку, посетили много интересных мест,особенно были в восторге от страусиной фермы;) Огромное спасибо за гостеприимство!Всего вам хорошего, успехов и процветания!

 • Ирина    Просмотр (#795) 21.10.16, 09:02

  Отдыхали у семьи Самборских в октябре. Ну что сказать...всё сказано в предыдущих отзывах и ВСЁ сказанное ПРАВДА!Огромнячее спасибо Люде,Толику и всей семье за тёплый приём и замечательный отдых.

 • Людмила    Просмотр (#844) 17.10.16, 21:15

  Були у Ярослави вже другий раз.Приїхали мов до родичів)Привітно зустрічають і сердечно проводжають.та ще в дорогу гостинці дають-запашні карпатські трави-з яких готують смачний чай-та домашній ще гарячий хліб.Компанія з 8 чоловік комфортно розміщаеться.годують дуже смачно і багато.поруч природа неймовірна-зразу за будинком тече річка е гора на яку можна піднятись.Звідти відкриваеться неймовірний вид на гірський хребет та гору Гимба.Дуже рекомендуем)))

 • Наташа, Машенька и Игорь    Просмотр (#555) 09.10.16, 11:30

  Наша семья уже не первый раз отдыхает в этом чудесном месте, у этих замечательных людей - Лидии Стефановны и Георгия Леонидовича. В этот раз я была с дочерью и мужем. Что можно сказать? Гостеприимство с большой буквы! Вкуснейшая еда, возможность изменения меню в зависимости от медицинских запретов (хотя какие там запреты, когда все так вкусно!), уроки писанкарства для малышни, катание на лошадях и прочее Всех прелестей не перечесть. Мы чувствовали себя очень комфортно и вернемся!

 • Тетяна    Просмотр (#555) 04.10.16, 10:24

  Були в госях у Лідії Стефанівни з 01.10.16-03.10.16, враження неперевершенні, господиня привітна, садиба охайна і мальовнича. Щодо харчування, взагалі все чудово-великі порції і дуже смачно))). Ми з чоловіком були на 3-х часовій екскурсії по музеям і шляхам, по яким ходив до 14 років Шевченко(дуже цікаво і рекомендуємо всім),каталися 4 години на конях-враження залишуться на все життя .Рекомендуємо всім - їдьте і не пошкодуєте, а за такі гроші - то взагалі найти такого плана відпочинок на вихідні, то не реально взагалі))) Велике Вам дякую, моя люба Лідія Стефанівна, влітку завітаємо до Вас знову, і привеземо до Вас багато гостей, бо це того варте!!!!

 • Сергій    Просмотр (#326) 24.09.16, 19:44

  Реклама на сайті не передає і половини тих послуг, які надають Михайло і Оля. Найперше, що впадає в око-це справжня українська гостинність. Михайло - чудовий комунікатор, рекреатор, аніматор... Оля може давати майстер-класи з української традиційної кухні. Рибалка, мальовничі околиці, продукти з власного городу. А я ще й потрапив на свято урожаю "Трактор-фест". Велика подяка цій дружній сім'ї. Сподіваюсь ще не раз бути гостем у цій оселі

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] [ 62 ] [ 63 ] [ 64 ] [ 65 ] [ 66 ] [ 67 ] [ 68 ] [ 69 ] [ 70 ] [ 71 ] [ 72 ] [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ]