Отзывы туристов об отдыхе в зеленых усадьбах


 • Ігор    Просмотр (#431) 11.08.16, 18:30

  Любімо і шануймо таких неповторних Господиньок, як п. Тамара, на святій Канівській землі. Ой як мало їх уже залишилося на нашій Вкраїні. Щире дякую Вам, пані Тамаро, за Вашу ДОБРОТУ і ЧУЙНІСТЬ.

 • Людмила    Просмотр (#827) 11.08.16, 16:51

  Відпочиваючи в садибі були приємно вражені гостинністю господині,яка оточила нас дбайливістю та турботою.Цікаві розповіді про події з минулого запам'яталися своєю унікальністю.Особливо хочеться відмітити сучасний інтер'єр,чистоту,охайність та мальовничий краєвид.Бували в багатьох місцях,але на відміну від всих інших, харчування тут не тільки дуже смачне та екзотичне,а ще й необмежене.Коротко кажучи -майже європейський відпочинок.Щиро дякуємо.Плануємо обов'язковонавідатися з друзями або родиною.

 • Наталя    Просмотр (#743) 11.08.16, 16:33

  Чудовий відпочинок у мальовничому місці, в теплій і затишній сім’ї. Будинок розташовано біля річки та гори, навкруги тиша й спокій. Разом з тим, вдале розташування дає можливість подорожувати до різних місць Закарпатщини: озеро Синевір, водоспад Шипіт, термальні й мінеральні джерела, Мукачево, Ужгород, Колочава, відвідати кошару на полонині, піднятися на підйомнику та багато іншого. Але головне – то сім’я Дуб: Оля, Міша, їхні дітки, які віддають частинку душі своїм гостям. Відпочивали 10 днів на початку серпня разом із шестирічним синочком, насолоджуючись подорожами, повітрям, домашніми стравами, молочком та спілкуванням із господарями і гостями. Це наше перше знайомство із таким видом туризму, але, завдячуючи Олі, Михайлові, Ростикові, Артему, Катерині, далеко не останнє. Радимо всім, хто бажає мати найкращий відпочинок на природі. А сім’ї Дуб - всебічного зростання та розквіту! Дякуємо Вам!

 • Оля и Павел    Просмотр (#8) 09.08.16, 22:52

  Первый раз отдыхали в Закарпатье интуитивно выбрала эту усадьбу и пожалела только о том, что приехали всего на 6 дней.Волшебные пейзажи,просто сказочная природа, воздух,прекрасные люди.Множество экскурсий переполняют эмоциями и новыми впечатлениями.Огромная благодарность хозяйке Тане за гостеприимство, заботу,вкусную и разнообразную еду,а дедушке Николаю Ивановичу огромное спасибо за экскурсии,за его душевное тепло, долгих лет и крепкого здоровья.Не успев уехать, снова мечтаем побывать там.

 • Юлия    Просмотр (#833) 09.08.16, 10:30

  Были у Светы и ее семьи в начале августа и мы пребываем в полнейшем восторге! Света ,Юра и Миша замечательные и радушные хозяева и по приезду у нас появилось ощущение,что мы приехали в гости к родственникам, а не к незнакомым людям. Света восхитительно готовит и очень легко подстраивается под твои запросы, если они есть. Мои дети так хорошо и с таким количеством добавки давно не ели, за что хозяйке отдельное спасибо! Место необыкновенное и очень тихое, хотя добраться до всех достопримечательностей края легко. Очень рекомендую и надеюсь приехать еще!

 • Вадім і Юлія    Просмотр (#764) 08.08.16, 19:09

  Того тижня ми відпочивали в одному з найкращих мальовничих куточків Хмельницької області -садибі "Чарівниця ". Важаю,що це саме те місце де можна відпочити та забути про усі негаразди та щоденні проблеми. Адже природа, яка притаманна тим краям штовхає лише на приємні думки. Господарі садиби Василина та Микола створюють надзвичайно -незабутню атмосферу, внаслідок чого виникає бажання повернутися знову і знову. В них чистота і порядок на першому місці. Господар Микола дуже хороша та порядна людина він нас пиийняв дуже тепло. Поміг нам з дровами для шашлика , запропонував домашнього вина. А ще дітки наші захотіли кавуна і пан Микола привіз нам кавуна. А як їхали вже додому господар подарував нашим друзям кішку дуже гарну "Сільву". Ми передаємо вам величезний привіт з Чемерівців від Вадима, Юлії, Інни, Наталії та наших діток. Сільва задоволена в нових господарів. З дітками здружилася.

 • Юля    Просмотр (#815) 08.08.16, 15:46

  Приіхали сюди вже не в перший раз - і кожен раз приїзжвєшь як до рідних людей. Чудові привітні господарі, приємна атмосфера,чисті номери.Є можливість замовити харчуваня у господині Ані (смачно і з любовю) або приготувати самим. Гарні краєвиди, оптимальна ціна якість... Кожного разу хочеться повертатися і повертатися. З найкращими побажаннями розвитку - Юля та Руслан.

 • Татьяна    Просмотр (#804) 05.08.16, 17:53

  Отдыхали с мужем на усадьбе Васи и Наташи в конце мая 2016 года.Хозяева замечательные люди очень приятные и гостеприимные,все наши просьбы решались мгновенно.Благодаря им мы посмотрели все Карпатские достопримечательности,это и озеро Сенивир и водопад Шепот,и озеро Вита,и подьемники Пилипец,Изки,старое село, медведей посмотрели в заповеднике., так же посмотрели замок Паланок в Мукачево.Каждый день пили минеральную воду из двух источников Келечинскую и Сойминскую благодаря чему я уже несколько месяцев забыла о проблемах с печенью.А еще особого внимания заслуживает очень вкусная домашняя еда,которую готовила нам Наташа,это и парное молоко,домашний сыр,грибы,компоты из ягод,а сырники в сметане и крем супы с белыми грибами мы вспоминаем до сих пор.Спасибо Вам дорогие Наташа,Вася и ваши замечательные детки Виталик и Вася за наш прекрасный отдых. (Харьков)

 • Наташа    Просмотр (#743) 04.08.16, 21:57

  Гостила с мужем 15 дней с 22 июля по 5 августа 2016 года. Выбрала для отдыха усадьбу Михаила и Ольги Дуб по многочисленным положительным отзывам путешествинников в здешние края Прибавляю и свой. Отдых в Изках, находящихся на трассе Мукачево - Межгорье (ближайший райцентр) - 25-30 минут езды и в получасе от железнодорожной станции Воловец (дорога на Ужгород). Привлекает с нескольких точек зрения. Во-первых, - условия проживания именно в усадьбе Ольги, замечательный хозайки, кормящей своих гостей домашними, экологически чистыми продуктами, исключительно совестливой, воспитанной, находящей индивидуальный подоход к разным людям в особенности, это касается семей с детьми. Отдыхающие-одиночки имеют возможность уединится в окрестных горах - собирать грибы и лекарственные травы. На десятке километров ни души, общение только с овцами, коровами, лошадьми, птицами и деревьями. Для новичков в этих местах возможны познавательные поездки по трассе Мукачево (около 2 часов) и Ужгорода (около 3 часов). Оплата на частном транспорте на все туристические объекты зависит от количества пассажиров в машине (микроавтобусе) - собирается группа и назначенная оплата делится на всех. Ольга и ее муж Михаил помогает организовать экскурсии по окрестностям - озеро Сеневир, водопад Шепот, подъемник на полонину (1400 метров), Форельное озеро Вита. Привлекательность этих мест для жителей мегаполисов - и в целительном воздухе напоенном травами, хвоей, свежестью многочисленных горных ручьев и родников. Обильные утренние и вечерние росы сохраняют все оттенки окружающей зелени, а от открывающихся на высоте далей и панорам летом и зимой захватывает дух.

 • Егор, Даша, Же    Просмотр (#795) 04.08.16, 21:40

  Казалось бы, добавить уже и нечего ко всему нижесказанному, но мы все-таки попытаемся. Отдыхали у этой дружной семьи весь июль 2016. Получили море впечатлений от природы, от Людиных вкусностей, от приятного общения с хозяевами, с отдыхающими.Спасибо вам за радушный прием, за заботу о нас, как о родных, за терпение к нашему сорванцу.Всю обратную дорогу он требовал остановить машину и вернуться. Для него у вас открылся целый мир, который раньше Егор видел только на картинке. Взрослые члены нашей семьи тоже остались очень довольны отдыхом, хотим повторить)). Собираемся приехать на бруснику. P.S. Людочка, я все-таки забыла взять рецепт твоего чудесного калача.

 • Наталія    Просмотр (#820) 03.08.16, 19:14

  В "Магнолії" відпочинком задоволена. Привітні та гостинні люди, затишна та спокійна атмосфера. Це місце для тих, хто хоче відпочити від міста та щоденної суєти. Будинок в 2 хвилинах ходьби від річки., де можна і порибалити, і купатися. Власники "Магнолії" миттєво відгукуються на найменші побажання. У них можна замовити і посмакувати свіжої ухи, жареної річкової рибки, творожка, сметанки домашньої, попити свіжого парного молочка, на городі помідори, огірочки і ін. Орест (власник господи) зробив нам екскурсію по річці Дністер на моторному човні, де можна спостерігати гарні краєвиди. Все дуже класно! приїдемо ще!

 • Олег    Просмотр (#427) 03.08.16, 16:26

  Дуже гарно організовано відпочинок!!!!! Якби не незрозумілі перебої з водою (як з'ясувалось, по незалежним від господарів причинам), то можна сказати, що провели бездоганний кантрі-відпочинок! Дякую.

 • Оксана    Просмотр (#303) 03.08.16, 11:24

  Відпочивали групою з 30 чоловік 30-31 липня. Усі були задоволені відпочинком. Гостинні господарі, чиста та гарно облаштована територія, комфортні номери, чудові краєвиди. Замовляли сніданки, обіди- дуже все було смачно, досить великі порції. Дуже приємно провели час, басейн на території великий та чистий, враховуючи жарку погоду, усі не відходили від нього :). Ліна, дякуємо вам за все, а особливо за смачні страви, яким ви нас частували! Сподіваємось, що ще обов'язково зустрінемось :)!!!!

 • Алла    Просмотр (#796) 01.08.16, 15:59

  Відпочивали з родиною В пані Галини 3 дні. Відпочинок дуже сподобався.Приємні господарі,до річки дуже близько.Відпочинок -класс!!!

 • Олена    Просмотр (#725) 30.07.16, 09:39

  Їхали відпочивати орієнтуючись лише на відгуки та інформацію на сайті. Отже, з плюсів: хороший глибокий басейн, можливість замовляти харчування по доступним цінам. Крім того, хазяїн не вмішується в справи відпочиваючих, можна хоч нічну дискотеку влаштувати. Але є й чимало мінусів. По-перше, фото кухні на сайті не відповідає дійсності. По-друге, за чистотою в номері майже не слідкують (підлога не мита, всюди пил, а сміття виноситься лише коли навколо бака збереться подібна купка). Ще одна "ізюмінка" усадьби - павутиння. Воно повсюди - на верандах, в бесідках. Дністер чистий, але до нього йти хвилин 15, але вирішувати Вам.

 • Роман    Просмотр (#820) 29.07.16, 23:38

  Сьогодні приіхали із відпочинку. Я вже хочу назад, все прекрекрасне річка, люди, та апортаменти.

 • Анастасия    Просмотр (#233) 27.07.16, 18:05

  Отдыхали в сельском доме "Калинка" с 15-го по 21-е июля 2016г. Приезжаем уже во второй раз, и еще не раз сюда вернемся. Нам здесь очень нравится, не хочется искать что-то новое. В доме прекрасные условия для проживания,чисто, комфортно, уютно. Красивая ухоженная территория, где у нас уже появились любимые места (лавочка-качель,беседка). Отдельно надо сказать о хозяйке Калинки. Светлана всегда радушно принимает гостей, она очень заботлива и с ней легко и приятно общаться. А какие она готовит блюда каждый день! Еда домашняя, разнообразная, порции огромные, все очень вкусное, мы объедались и еще оставалось. Надо сказать, что хозяйка еще и в обратную дорогу нам с собой дала много еды. Сюда стоит приехать еще ради природы. Красивые виды на Днестр, хорошая рыбалка (мужчины оценят). Мы рыбачили каждый день,жарили рыбу на мангале. Можно купаться и загорать на пляже. Рекомендуем сельский дом "Калинка",если вы устали от городского ритма жизни и хотите отдохнуть на природе возле реки, при этом получить хороший сервис и теплый прием за вполне разумную цену. Анастасия и Валентин

 • Таня Мила Мак    Просмотр (#743) 26.07.16, 15:25

  Продолжение... До сих пор вспоминаем грибную подливку, бограч, шашлыки, творожные гомбовцы… этот перечень можно долго продолжать. Каждый день мы находили чем заняться: гуляли и наслаждались пешими прогулками (Изки, Пилипец), посетили водопад Шипит, поднялись по канатной дороге и смогли немного осилить подъём (хотя и не полностью) на гору Гемба по пути изрядно наевшись черники; Эко-курорт, поездка к озеру Синевир… Несколько дней просто гуляли по лесу и полонине, перебравшись через речку Репинка практически сразу возле дома, там дети смогли даже искупаться в речушке… в лесу много малины, земляники…, а воздух какой!!! а запахи полевых цветов!!! Погода тоже не подвела, лишний раз убедились, что не стоит смотреть прогноз и всему верить, т.к. не всегда соответствует…, поэтому не волнуйтесь, не думайте долго и езжайте на отдых по адресу Закарпатская область, Изки, «Затишная хата в Карпатах»! Рекомендуем всей нашей семьёй! Дорогие Оленька и Михаил, низкий Вам поклон и спасибо огромное за всё, отдельный привет умничке и маминой помощнице Катюшке, а также пчёлке – Артёму (удачи с водоёмом)!!!

 • Таня, Милена и    Просмотр (#743) 25.07.16, 23:56

  Наша семья провела время в «Затишной хате» с 8 по 16 июля (исключительно благодаря Оленьке, ведь все комнаты были забронированы вплоть до августа, но она нашла возможность нас разместить в июле, когда у мужа был отпуск – за это отдельное спасибо!). Скажу честно, для нас «зелёный туризм» это новинка, т.к. обычно лето привыкли проводить на море, т.к. сами из Херсона. Муж давно хотел и планировал эту поездку, причём ссылку на «Затишну хату» нашёл ещё в прошлом году, но выбраться не получилось, зато поездка в этом году окупилась всем, чем можно: и эмоциями, и впечатлениями, и приятным знакомством с замечательными людьми, начиная с нашей хозяюшки Оленьки и её семьи, заканчивая нашими соседями-сотоварищами по отдыху, ведь зачастую собравшись за столом, мы все не могли подолгу разойтись. Оленька и её семья встретили нас очень радушно и со всей теплотой заботились о нас на протяжении всего нашего отдыха. В первый день мы приехали очень поздно, да и погода была прохладной, так наша хозяюшка нас накормила не смотря на поздний час, обогрела и снабдила тёплыми вещами, т.к. я не совсем рассчитала свои силы с тёплой одеждой из дому; уезжали мы рано утром, так и тут вновь о нас позаботились – бутерброды с отбивными и блинчики с творогом с собой в дорогу + Катюшка-зайка поднялась в такую рань и поехала нас проводить. Уезжали, словно покидали родной дом (надеемся, если получится, вновь приехать в ближайшем будущем). Читая предыдущие отзывы не трудно заметить, как все хвалят кухню хозяюшки Оленьки – ПРИСОЕДИНЯЕМСЯ И СОГЛАСНЫ НА ВСЕ 100%. Большое разнообразие и выбор, вкуснотища… до сих пор вспоминаем грибную подливку, бограч, шашлыки, творожные го

 • Інна та Женя    Просмотр (#764) 25.07.16, 21:23

  Відпочивали з чоловіком тут двічі: з 19 по 22 липня у 2014 р. та з 21 по 24 липня у 2016 р. Чисте повітря та неймовірні краєвиди створюють неповторну атмосферу відпочинку. Тут можна насолодитися прогулянками по заповіднику і купанням в Дністрі. На території садиби облаштовані мангали, літній душ, дитячі гойдалки, пісочниця. Також є літня тераса з двома столиками та диваном і ще один столик під відкритим небом. Подвір'я чисте та прибране, є невеличкий садочок з чудовими квітами та соняшниками. Гості можуть обрати проживання в 2-х або 4-х місних номерах. В будинку є всі необхідні зручності: шафа для одягу, ліжко, телевізор, пральна машина, ванна кімната (є постійно гаряча вода), туалет, холодильник, плита, мікрохвильова піч, електрочайник, весь необхідний посуд. Кімнати чисті та затишні. Біля будинку знаходиться безпечна стоянка для автомобілів. Вдале місце розташування будиночку створює усі передумови для того, щоб відпочинок вийшов вдалим і запам'ятався лише приємними враженнями. Дуже близько пляж та заповідник. До речі, недалеко від садиби лелеки щороку створюють гніздечко, кожен може помилуватися пташками та поспостерігати за ними. Хочемо висловити слова щирої подяки господарям - Василині та Миколі - за гостинність, прекрасні враження та турботу. Дійсно, це особливе місце, наповнене неймовірною атмосферою тепла, спокою та затишку, сюди хочеться приїжджати знову і знову. Для нас це справді чарівне місце, адже тут мій майбутній чоловік зробив мені пропозицію) Передаємо щирі вітання Василині та Миколі від Інни та Жені з Хмельницького!

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 36 ] [ 37 ] [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ] [ 43 ] [ 44 ] [ 45 ] [ 46 ] [ 47 ] [ 48 ] [ 49 ] [ 50 ] [ 51 ] [ 52 ] [ 53 ] [ 54 ] [ 55 ] [ 56 ] [ 57 ] [ 58 ] [ 59 ] [ 60 ] [ 61 ] [ 62 ] [ 63 ] [ 64 ] [ 65 ] [ 66 ] [ 67 ] [ 68 ] [ 69 ] [ 70 ] [ 71 ] [ 72 ] [ 73 ] [ 74 ] [ 75 ] [ 76 ]