Україна гармонізувала 18 міжнародних стандартів у сфері туризму


12 Apr 2019

Останніми роками в Україні гармонізовано 18 міжнародних стандартів у сфері туризму і курортів.
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Facebook.

"Уряд працює в регуляторному полі. За останні роки гармонізовано 18 міжнародних стандартів у сфері туризму і курортів", - йдеться в повідомленні.

У Мінекономрозвитку зазначають, що іноземні туристи все частіше обирають Україну. У 2018 році нашу країну відвідало 14,2 млн іноземців. Завдяки пожвавленню туристичних потоків суб’єкти господарювання у сфері туристичної галузі змогли направити до зведеного бюджету 4,2 млрд гривень.

"Загалом наша мета - збільшити кількість туристів до 30 млн людей на рік. Для цього в 2019 році ми плануємо представити нашу країну на важливих міжнародних виставках: в Лондоні, Сінгапурі, Барселоні та Шанхаї", - наголошують у міністерстві.

Як відомо, з початку 2019 року в Україні почали діяти нові ставки туристичного збору. Раніше їх розмір встановлювався у відсотках до вартості номеру, а з 1 січня 2019 року у відсотках від мінімальної зарплати: до 0,5% для українських туристів та до 5% для іноземних туристів. Конкретну ставку туристичного збору повинна визначити кожна окрема сільська, селищна, міська рада або рада об’єднаної територіальної громади для свого населеного пункту. У 2019 році туристичний збір не може перевищувати 20,86 грн за добу розміщення для українських туристів та 208,65 грн (близько 6,5 євро) для іноземних туристів.