Івано-Франківськ відкриває новий сезон безкоштовних екскурсій


06 May 2019

В Івано-Франківську в неділю, 12 травня, стартує VIII сезон безплатних екскурсій містом.
Про це повідомив начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко на сторінці в Facebbok.  

"12 травня розпочинаємо VIII сезон безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську. Цьогорічне гасло - "Креативимо разом", - повідомив Передерко.

Згідно з графіком екскурсій, першою стане мандрівка "Історично-мистецька спадщина Івано-Франківська".

Крім того, серед запропонованих – екскурсія відреставрованими дверима, місцями визвольних змагань, знайомство з трендами міста упродовж століть, сакральними пам'ятками Станіславова (назва обласного центру Івано-Франківщини до 1962 року). Також запланована екскурсія для осіб з інвалідністю "Івано-Франківськ – місто кованих скульптур".

Окрім традиційних тематичних екскурсій упродовж травня-вересня 2019 року, для гостей і жителів міста підготували сюрпризи.

Так, за словами Передерка, всі охочі можуть обрати дату екскурсій, які відбуватимуться поза основним календарем: "Вечірні вогні Франківська", "Івано-Франківськ – дитяча мрія", велосипедна екскурсія "Мистецтво в публічному просторі міста". Для цього потрібно зареєструватися за відповідним посиланням.

Проект безкоштовних екскурсій організовано гідами Івано-Франківської області за участю Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації.