На Миколаївщині пройде туристичний фестиваль Відпочивай активно!


04 Sep 2019

У районі скельного масиву річки Південний Буг, поблизу міста Южноукраїнська на Миколаївщині, 21-22 вересня відбудеться туристичний фестиваль "Відпочивай активно!".

Active tourism

Про це повідомляє пресслужба Управління туризму та курортів ДЕРТ Закарпатської ОДА. 

"Цього року під час фестивалю "Відпочивай активно!" відбудуться відкриті обласні змагання з гірського спортивного туризму, змагання зі спортивного орієнтування, скельного джамперу, скелелазіння для дорослих та дітей, екскурсії та походи, ігри-квести, туристичні розваги, концерт-конкурс бардівської пісні, кулінарний конкурс похідної кухні, показові виступи народних ремесел, клубу історичної реконструкції та інше", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що фестиваль проводиться для розвитку спортивного туризму як масового виду спорту, популяризації історико-культурних і рекреаційно-туристичних територій Півдня України для активного відпочинку, налагодження співробітництва між регіонами України у галузі туризму.

Заплановано, що в заходах візьмуть участь команди та колективи Миколаївської області, інших областей та міст України, підприємств, установ та організацій.ПОДБОР ТУРОВ

(044) 361-8719
(095) 310-8897
(096) 304-6719

ГОРЯЩИЕ ТУРЫ

• IL MERCATO HOTEL & SPA SHARM EL SHEIKH 5*(Std, AI), Шарм Эль Шейх, Египет, 7н. 415 $
• Вдохновляющий уикенд в Трансильвании… 63 €
• Arctic Light 4* (Magic room, BB) Рованиеми, Финляндия, 7н. 2620 €
• Перу - Бразилия. Занимательные приключения в Перу и отдых в Рио-де-Жанейро 2999 $
• Групповой тур 5 стран!!!! Перу – Боливия – Чили – Аргентина – Бразилия 6097 $

Горнолыжные туры в Грузию