На Буковині розквітли тюльпанові поля


05 May 2021

У селі Мамаївці, що неподалік Чернівців, розквітло тюльпанове поле, про це повідомляє Укрінформ.

"Відкрилися ми у суботу, першого травня. У перший день не так багато було відвідувачів. А вже у неділю, на Великдень було чимало людей. За ці два дні ми прийняли близько півтори тисячі людей", - розповідає власник поля Владислав Венгринюк.

За його словами, цьогоріч обгороджена територія складає 4 гектари і 3 із них засаджені трьома мільйонами цибулин тюльпанів.
На іншій території розмістили розважальні локації для дітей - надувну гірку, батут, тир тощо. Також є намети із їжею, сувенірами, кавою та іншими смаколиками.

Крім того, по периметру поля розмістили чимало різноманітних фотозон - гойдалки, басейн із квітами, човен на озерці, велосипеди з квітами тощо.
За словами власників поля, наразі вже розпустилося близько 40% квітів. Бажаючі можуть придбати цибулини із тюльпанами. Для дітей до 12 років вхід безкоштовний.

З неділі, 2 травня почало приймати відвідувачів й інше тюльпанове поле Буковини, яке розміщене у селі Магала, біля траси Чернівці-Житомир.
Як повідомлялося, цього року на Буковині висадили два великі тюльпанові поля. Поле квітів у селі Мамаївці займає площу близько 2 гектарів, а схоже поле у селі Магала розмістили на площі 3,5 гектара.