На ''Драгобраті'' уже немає вільних місць на новорічно-різдвяні свята


14 Nov 2007

Найпопулярніші новорічно-різдвяні тури для українців — Карпати, гірськолижні курорти Австрії, Польщі, Словаччини. Із теплих країн — Єгипет та Об’єднані Арабські Емірати.

— Новорічно-різдвяні тури в нас викупили ще у вересні. Навіть раніше почали. Тобто зараз уже немає вільних місць, — кажуть на гірськолижному курорті ”Драгобрат”, що в селі Ясиня Рахівського району на Закарпатті. — Це пов’язано з тим, що є стовідсоткова гарантія снігу. Адже на ”Драгобраті” він найраніше падає і найпізніше сходить.

Одна доба в період новорічних свят на ”Драгобраті” коштує 220 грн. Це на 100 грн дешевше, ніж торік.

— Ми спеціально знизили ціни, щоб бути конкурентоспроможними, — пояснюють на курорті.

У відділі бронювання гірськолижного курорту ”Буковель”, що на Івано-Франківщині, кажуть, що майже всі місця на Новий рік та Різдво у них заброньовані.

— Лишилися тільки двомісні номери. Із 29 грудня по 5 січня доба проживання в них коштує 9240 гривень. Це зі сніданком, — кажуть у відділі бронювання. — Ну, і плюс новорічна програма — 758 гривень.

Найдорожчий номер на п’ятизірковій віллі ”Буковелі” коштує 45780 грн.

У Криму доба проживання в період новорічних свят коштує від 250 грн.

Один день тижневого туру на гірськолижних курортах Австрії обійдеться від 800 євро, Польщі — від 350 євро, Франції та Єгипту — 830 євро.

— У нашій фірмі, наприклад, купувати тури починають на початку листопада, — каже директор з продажу асоціації туроператорів ”Гамалія” Валентина Самсонова. — Тури на Новий рік та Різдво, як завжди, подорожчали втричі.

Источник: mukachevo.net.