British Airways і Virgin Atlantic не допускатимуть на рейси людей із симптомами ''свинячого грипу''


27 Jul 2009

Найбільші британські авіакомпанії British Airways і Virgin Atlantic відтепер не будуть допускати пасажирів із симптомами грипу A/H1N1 на свої рейси, повідомляє газета The Guardian.
Авіакомпанії розробили інструкції для співробітників аеропорту та обслуговуючого персоналу літака, щоб допомогти їм виявити людей з ознаками грипу і не допустити їх на рейс. Тож у зоні ризику отримати відмову у польоті можуть ті, у кого висока температура, болить горло, нежить і біль у суглобах.
За словами представника Virgin Atlantic, ті, у кого симптоми виявлені, повинні будуть надавати довідки від лікаря про допуск до польоту.
Попри те, що нововведення відбуваються якраз у розпал курортного сезону, у British Airways зауважують, що людей, з підозрою на грип A/H1N1 наразі дуже мало.
Такі заходи з попередження поширення "свинячого грипу" авіакомпанії розробили у відповідь на попередження Департаменту охорони здоров'я Великобританії про те, що туристам, які занедужали свинячим грипом за кордоном, краще не повертатися додому, поки симптоми не зникнуть.

Джерело: tourinform.org.ua.