До уваги туристів та бажаючих відвідати заповідну Долину нарцисів!


05 May 2010

Саме у період цвітіння нарцису вузьколистого Долина нарцисів привертає до себе найбільший інтерес, не дивлячись на всі її принади в інші пори року. Приблизно за місяць до початку цвітіння на телефони заповідника та його працівників поступають десятки дзвінків з проханням повідомити про орієнтовні терміни цвітіння. Туристично-інформаційний центр Закарпатття вирішив інформувати Вас, шановні любителі природи, про стан Долини нарцисів на своїй веб-сторінці. Інформація регулярно поновлюватиметься.
Початок цвітіння прогнозується на перші числа травня. Просимо зауважити, що терміни цвітіння залежать від погодних умов: за теплої весняної погоди розвиток рослин проходить швидко, за низької добової температури – уповільнюється.
Плата за вхід: 5 грн. - дорослі, 3 грн. - студенти, 2 грн. - діти.
Інформуємо Вас також, що у Долині нарцисів діє еколого-освітній центр "Музей нарцису", де можна буде отримати найповнішу інформацію про:

• флору і фауну Долини;
• історію її заповідання;
• людей, які зробили видатний внесок у її збереження;
• розвиток, насіннєве та вегетативне розмноження;
• всі особливості біології та екології нарцису вузьколистого.

"Музей нарцису" - класичний приклад європейського візит-центру, де основним видом експонатури є інформаційні стенди, вітрини та турнікети.

Джерело: tourinform.org.ua.