06 Jul 2010
Ідея фестивалю "Країна Мрій" - відродження традиційної української культури, підтримка сучасних музичних етнічних стилів, ознайомлення українського глядача з елементами етносу інших народів.
Місце проведення: Київ. співоче поле.
Дата проведення: 10-11 липня 2010 р.
Вартість квитків: на територію "Країни Мрій" - 30 грн., партер (лави перед сценою на Співочому полі) 100 грн.
Офіційний сайт http://www.krainamriy.com
Програма фестивалю "Країна Мрій" - 2010 (Увага! В програмі фестивалю можливі зміни):
10 липня:
14.00 – 16.00 Література етнічних спільнот України.
16.00 – 18.00 Кобзарський слем. Слем-майстер Артем Полєжака.
18.00 – 19.00 Вечір іронічної поезії (Юрко Позаяк, Володимир Цибулько, Артем Полежака, брати Капранови).
11 липня:
14.00 – 18.00 Література регіонів України (Одещина, Буковина, Криворіжжя, Закарпаття, Слобожанщина).
18.00 – 19.00 Вечірні поетичні читання від часопису «Київська Русь».
Літературна сцена - Марафон кулешів від українських зірок (у дворику музею Гончара) з 14.00:
* Очаківський куліш від Братів Капранових
* Казковий куліш від Сашка Лірника
* Куліш за родинним рецептом від Ірен Роздобудько та Міли Іванцової
* Мисливський куліш від Олексія Волкова
* Куліш із Перевозьких хуторів від Марії Морозенко (видавництва Старого Лева)
* Козацький куліш від Валерія та Наталії Лапікурів
Народне кіно від Сашка Лірника, вечір
Перегляд мультсеріалу «Моя країна – Україна» за сценарієм Сашка Лірника
Перегляд відзнятих матеріалів до народного фільму «Чорний козак» за мотивами казки Сашка Лірника
Конкурс вишиванок (тільки 10 липня) від партнера фестивалю «Кока-Кола Україна» з 12-00 до 15-30
Українсько-японський центр (14:00-20:00)
* Японські танці Бонодорі
* Майстер-клас із каліграфії
* Майстер-клас із квілінгу (паперокрутіння) з японськими мотивами
* Куточок одягання літнього кімоно «юката»
* Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
* Демонстрація японських бойових мистецтв «кендо» (мистецтво фехтування на бамбукових мечах) та «іайдо» (мистецтво миттєвого оголення меча та атаки) на галявині «Ярило»
* Фотографування в образі самурая та гейші
Галявина «Ярило»
Братство бойового козацького звичаю «Спас»: козацькі розваги з 13.00 до 18.00
10 липня:
Дитяча галявина з 12.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)
16.00 – 17.00 - Дитячий колектив «Витоки», Одещина
17.00 – 18.00 - Лірник Сашко, казки
Сцена «Під Стінами Лаври»
13.00 – 14.00 - Автентичний колектив «Песанка», с. Космач
14.00 – 15.00 - «Vydraga», Литва
15.00 – 16.00 - «Testamentum Terrae», Білорусь
16.00 – 17.00 - «Técsői Banda», Україна
17.00 – 18.00 - «Хорея Козацька», Україна
Сцена «Зелена Галявина»
13.00 – 13.45 - Автентичний колектив «Червона калина», с. Луки
13.45 – 14.30 - Автентичний колектив с. Нересниця, Закарпаття
14.30 – 15.15 - Автентичний колектив «Джерело», Вінниччина
15.15 – 16.00 - Народний гурт родини Чудиновичiв, Полісся
16.00 – 16.45 - Гурт «Сільська музика», Рівне
16.45 – 17.30 - Автентичний колектив с. Рудка, Чернігівщина
Сцена «Майстерня танців»
13.00 – 14.00 - «Миколин Гурт», Бориспіль - майстер-клас українських танців
14.00 – 15.00 - «ТопОрКестра» – майстер-клас молдавських танців
15.00 – 16.00 - Автентичний колектив «Песанка», с. Космач – майстер-клас гуцульських танців
16.00 – 17.00 - «Vydraga» – майстер-клас литовських танців
17.00 – 18.00 - «Testamentum Terrae», Білорусь – майстер-клас середньовічних танців
Сцена «Кобзарська майстерня»
13.00 – 14.00 - Ярослав Крисько, бандура, Львів
14.00 – 15.00 - Василь Кирилич
15.00 – 16.00 - Микола Тихонович Товкайло, бандура, Переяслав
16.00 – 17.00 - Михайло Коваль, бандура, Великий Хутір, Черкащина
17.00 – 18.00 - Тарас Силенко, бандура, Київ
Вечірня сцена
18.00 – 19.00 – «Астарта», Київ
19.00 – 20.00 - Joanna Slowinska, Польща
20.00 – 21.00 - «Іļģi», Латвія
21.00 – 22.00 - Олег Скрипка
11 липня:
Дитяча галявина з 12.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)
16.00 – 17.00 - Райгородок, інтерактивні народні ігри з дітьми
17.00 – 18.00 - Лірник Сашко, казки
Сцена «Під Стінами Лаври»
13.00 – 14.00 - «Миколин Гурт», Бориспіль
14.00 – 15.00 - «Técsői Banda», Україна
15.00 – 16.00 - Дитячий колектив «Витоки», Одещина
16.00 – 17.00 - «Макам», Крим
17.00 – 18.00 - Гурт «Сільська Музика», Рівне
Сцена «Зелена Галявина»
13.00 – 13.45 - Автентичний колектив с. Рудка, Чернігівщина
13.45 – 14.30 - Автентичний колектив «Джерело», Вінничина
14.30 – 15.15 - Гурт Музею Івана Гончара
15.15 – 16.00 - «Миколин Гурт», Бориспіль
16.00 – 16.45 - Народний гурт родини Чудиновичiв, Полісся
16.45 – 17.30 - «Михайлове Чудо», Київ
Сцена «Майстерня танців»
13.00 – 14.00 - Дитячий колектив «Витоки» - майстер-клас українських танців
14.00 – 15.00 - «Макам» – майстер-клас татарських танців
15.00 – 16.00 - «Vydraga» – майстер-клас литовських танців
16.00 – 17.00 - «Гуляйгород» – майстер-клас українських танців
17.00 – 18.00 - Тарас Компаніченко та «Хорея Козацька» – майстер-клас середньовічних танців
Сцена «Кобзарська майстерня» з 13.00 до 18.00
13.00 – 14.00 - Джеміль, Крим
14.00 – 15.00 - Володимир Биков, бандура, Київщина, с. Стрижавка
15.00 – 16.00 - Мустафа, Туреччина
14.00 – 17.00 - Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура, Київ
17.00 – 18.00 - Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура, Київ
Вечірня сцена
18.00 – 19.00 - «Йорий Клоц», Львів
19.00 – 20.00 - «Джамбібум», Білорусь
20.00 – 21.00 - «Вася Клаб», Київ
21.00 – 22.00 - ФОМА (український фольк-панк-шансон)
Джерело: thisisukraine.org