Котедж "Райський куточок"


 

Миколаївська область, Розанівка, Садиба 932    
Заснована 2019 г. Площа садиби: 2 га Площа зони вiдпочинку: 2 га

X

"Райський куточок"


Проглянути фотогалерею садиби
Контакти

Філіпський Володимир
Телефон: +380982021611
Мобiльный: +380974522932
Сайт садиби
E-mail: Novyibugrbk@gmail.com

Спеціалізація садиби:
Спеціалізація - риболовляСпеціалізація - мисливствоСпеціалізація - семінариСпеціалізація - вечірки та святаСпеціалізація - прогулянки на коняхСпеціалізація - краса та здоровСпеціалізація - для дітей
Кількість місць:
Кількість місць: 19 Кількість кімнат: 9 Кількість будинків: 1
19 9 1

Замовити цю садибу »
Подивитись наявність місць в садибі

Послуги
Господарі розмовл. на рос. мовіГосподарі розмовл. англійськоюВ кімнаті є телевізорВ будинку є телевізорВ  будинку є інтернетСаунаБасейнПаркування автоМисливствоРиболовляПрогулянки на велосипедіПрогулянки на коняхПрогулянки на човніКупанняДитячий майданчик Можливий трансфер

 

Відстань до, км
магазину0.3
медпункту/аптеки0.4
водойми0.03
райцентру18

Ціни, грн.
Будинок6000
Одномісний номер400
Двомісний номер700

Календар роботи садиби
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

- Садиба відкрита - Садиба закрита

Про садибу

  Одне з найкращих місць, де можна прекрасно  відпочити.  Це база відпочинку в с. Розанівка, яка розташована в Миколаївській області. База здавна має репутацію одного з найкращих, найпопулярніших і найдоступніших центрів відпочинку. Це не дивно - наша база розташована у зоні теплого помірного клімату. Цілюще, унікальне повітря, яке утворюється на межі річки, лісів та степу, на цілий рік захистить вас від застуд.

 Унікальне, екологічно чисте місце, бо навкруги немає жодного промислового підприємства. До послуг відпочиваючих - чудово облаштований причал, гуляючи поякому Ви будете ніжитися в обіймах природи. Та гарно не лише на причалі. База потопає в зелених насадженнях  і безлічі квітів, що прикрашають її територію.

Наша База знаходиться поруч зі святими місцями.

Свято-Михайлівський Пелагеївський жіночий монастир

Не багато знайдеться в Україні храмів, де з такою силою відчувається вплив на людину Божественної землі. Саме такою визначною пам'яткою на Миколаївщині є Свято-Михайлівський (Пелагеївський) жіночий монастир у селі Пелагеївка Новобузького району.  У Пелагеївському монастирі, як у істинно святих місцях, трапляються справжні дива. Двічі - в 2000 і 2004 роках - мироточила ікона Володимирської Божої Матері. Інша ікона, XVI століття, що зображає страждання Ісуса Христа і зовсім почорніла від часу, стала в стінах храму набагато світлішою - і тепер добре видно деталі малюнка. А ще відомі випадки зцілення від серйозних хвороб людей, які тут молилися.

Приінгу́льський - регіональний ландшафтний парк в межах Новобузького району Миколаївської області. Площа парку 3152,7 га.

Окремі, найбільш примітні або мальовничі, виходи кристалічних порід отримали власні назви. Про деякі з них складено по декілька легенд, як, наприклад, про скелі над Інгулом «Пугач», «Стовп» (або «Скеля скам'янілих богатирів», «Кам'яних богатирів» та ін.), «Спляча красуня», «Стіна» або просто «Устя» поблизу від гирла Березівки, де вона впадає в Інгул. На південь від села Розанівка також є «Стіна» або «Воронова скеля», на якій здавна селиться пара воронів. Є ще два «Пугачі» - «Старий» та «Молодий». Є фантастично привабливі гранітні відслонення - «Берег кам'яних химер», гранітне плато у місці злиття річки Стовпової з Інгулом, що має назву «Чортів міст», а також інші.

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАШУ БАЗУ ВІДПОЧИНКУ ДЕ КРАСА ПРИРОДИ НАЛАШТОВУЄ НА РОМАНТИЧНИЙ ЛАД, ДЕ ГОСТИННІСТЬ ДАРУЄ ЗАТИШОК ТА СПОКІЙ, АВТОРСЬКІ СТРАВИ СМАКУЮТЬ ПО-ОСОБЛИВОМУ, А ВЕСЕЛІ РОЗВАГИ НАПОВНЮЮТЬ ВІКЕНД ЩИРИМИ ЕМОЦІЯМИ.

У НАС МОЖНА ПОРИБАЛИТИ, ВІДПОЧИТИ В АЛЬТАНЦІ, ПОЗАСМАГАТИ, ПОГРАТИ У БІЛЬЯРД, ВІДВІДАТИ УРОКИ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ, ТУРИСТИЧНІ ЕКСКУРСІЇ, ПОКАТАТИСЯ НА КАТАМАРАНІ, НА ЧОВНІ, А ПОЛЮВАННЯ НЕ ЗАЛИШИТЬ БАЙДУЖИМ НІКОГО.

 МИ РОЗВИВАЄМО КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС, ОРГАНІЗОВУЄМО ВЕСІЛЛЯ ТА СВЯТКУВАННЯ УРОЧИСТИХ ПОДІЙДодати відгук / написати Адмінистрації

Ім'я*
Email *


Уведiть текст, який ви бачите на картинцi: