Нормативные документы
проекты
Проект Закону України "Про аграрний туризм та агротуристичну діяльність"24.02.2009
З метою стимулювання і заохочення особистих селянських господарств до агротуристичної діяльності та розвитку підприємницької ініціативи Мінагрополітики розробило проект Закону України \"Про аграрний туризм та агротуристичну діяльність\"
Принятые
ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ З ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ (ПРОЖИВАННЯ)(Затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 р. N 297 {Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1203 ( 1203-2011-п ) від 16.11.2011})
1. Цей Порядок регулює питання надання юридичними та фізичними особами послуг з тимчасового розміщення (проживання)...
Мастерклассы
Петриківський розпис
Петриківський розпис у сучасному світіМи живемо в світі чужих речей, а наше завдання творити світ українських речей, тоді людина почуватиме себе комфортно, буде здоровою. Тому експерти радять, щоб не впасти в апатію, займіться арттерапією. Найкраще для цього підходить петриківський розпис, він здавна пов\'язаний з настінним селянським розписом.
Лялька мотанка
МАЙСТЕР-КЛАС із виготовлення Ляльки-мотанкиВпродовж тисячоліть, наслідуючи Творця, окрім виготовлення з інших матеріалів (глини, тіста, соломи, лози, дерева, вовни, трави, сиру….), людство творить ляльки з тканини за своїм образом та подобою. Народна лялька-мотанка без перебільшення є унікальним явищем традиційної культури українців. Вона своєрідно-оригінальна за способом виготовлення, складно-проста за декоративною палітрою і така ТЕПЛА…
Кукла мотанка
МАСТЕР-КЛАСС по изготовлению Куклы-мотанкиНа протяжении тысячелетий, наследуя Творца, кроме изготовления из других материалов (глины, теста, соломы, лозы, дерева, шерсти, травы, творога ...), человечество создает куклы из ткани по своему образу и подобию. Народная кукла-мотанка (лялька мотанка) без преувеличения является уникальным явлением традиционной культуры украинцев. Она своеобразно-оригинальная по способу изготовления, сложно-простая по декоративной палитре и такая ТЕПЛАЯ ...
Зелений туризм
«Туристична садиба – з нуля до успіху». Бізнес-тренінг з зеленого сільського туризму в с. МоринціЗ лютого 2017 року в селі Моринці, що на Черкащині розпочнеться серія одноденних авторських бізнес-тренінгів з Зеленого сільського туризму господині садиби «Кобзарева колиска» Віри Стефанівни Чепурної під назвою «Туристична садиба – з нуля до успіху».
гончарство
Глиняне диво. Дибинці.На Богуславщині, понад Россю, стоїть стародавнє село Дибинці. Здавна було воно одним з найдавніших осередків гончарства на Україні, гончарною столицею, за висловами дослідників. А в 1811-1822 р.р. тут навіть існувала фаянсова фабрика панів Браницьких.
Информация о проектах
Зеленый туризм
Агротуризм як можливість розвитку Вінницької областіПроект «Агротуризм як можливість розвитку Вінницької області» реалізується Сьвєнтокшиським воєводством – Маршалківською Управою Сьвєнтокшиського воєводства в Кельце, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Спілкою сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні...
Одещина розвиває «зелений» туризмОдеська область традиційно асоціюється з морським відпочинком. Для екологічного туризму українці надають перевагу Закарпаттю, Івано-Франківщині, Київщині та інші регіонам, де є чимало природних можливостей. Проте це все не означає, що не потрібно нічого «зеленого» робити на теренах Одещини
Зеленый туризм и экология
ЗНАК «ЗЕЛЕНА САДИБА»Спілкою сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні запроваджено добровільна система екологічного маркування агросадиб “Зелена садиба”. Система розроблена на основі кращих міжнародних зразків спеціалістами громадського науково-природоохоронного центру “Незалежна служба екологічної безпеки” - членом Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні (далі – Спілка), та за підтримки Швейцарського Фонду Співробітництва.
ЗемлякиПоки крутиться колесо «Старого млина»... Воно без зупинку «потіє» з часів графині Браницької: важкі каплі поту, непомітні для перехожих, струмками стікали по натруджених деревяних лопатях понад століття. Запах свіжого борошна розносив селом вітер, який часто «просився» у помічники воді: разом їхня сила допомагала пришвидшувати процес.